You are currently viewing Sposoby promocji – plakaty

Sposoby promocji – plakaty

Najczęstszym miejscem prezentacji plakatów są ściany czy słupy ogłoszeniowe – jednak naklejane tam afisze zazwyczaj nie wyglądają zbyt estetycznie. Niedokładne nałożenie kleju sprawia, że papier marszczy się, powstają brzydkie zagniecenia, które z pewnością wpływają na odbiór treści na plakacie.

Stojaki na plakaty z aluminium

stojaki na plakatyWiększość przechodzących osób zignoruje taki „zaniedbany” plakat. Jak zatem sprawić, by treść naszego plakatu dotarła do jak najszerszego grona osób? Dobrym rozwiązaniem są stojaki na plakaty. Świetnie sprawdzają się w galeriach handlowych, kinach, domach kultury, szkołach, aptekach, urzędach miejskich i wielu innych miejscach, w którym możemy prezentować daną treść. W ofertach producentów znajdują się stojaki na plakaty od A0 do A4, a także na plakaty o niecodziennych rozmiarach. Nierzadko można spotkać również stojaki na plakaty połączone z ekspozytorami na ulotki czy katalogi. To pozwala na jeszcze lepszą promocję, dlatego z pewnością powinniśmy zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Bez wątpienia stojaki na plakaty mogą się przydać na przykład na targach branżowych – możemy przedstawić na nich dowolną grafikę reklamową lub po prostu logo naszej firmy.

stojaki na plakatyStojaki na plakaty opierają się na bardzo wygodnym systemie otwierania i zamykania – boczne listwy wystarczy odchylić, aby móc wewnątrz umieścić plakat. Przed zniszczeniem plakat jest chroniony za pomocą sztywnej folii ochronnej umieszczonej z obu stron. Producenci proponują folie antyodblaskowe, dzięki czemu słońce w żaden sposób nie uniemożliwi nam oglądania plakatu. Ponadto folia ochronna zabezpiecza plakat przed kurzem i zanieczyszczeniami. Stojaki na plakaty wykonane są zazwyczaj z dobrego aluminium, co sprawia, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oczywistą zaletą stojaków na plakaty jest ich mobilność – dzięki temu reklama nie musi wciąż znajdować się w jednym miejscu – w ten sposób z pewnością dotrzemy do większej liczby potencjalnych klientów. Niektórzy producenci stojaków na plakaty oferują także możliwość polakierowania ramy tablicy na dowolny kolor – dzięki temu z pewnością zwrócimy uwagę każdego. Do promocji najlepiej sprawdzają się stojaki wyposażone w regulowanej wysokości stopki, choć większość wyrobów nie posiada takiej funkcji.

Nie raz spotkać możemy się za to z akcesoriami w postaci czarnych wkładek do pisania kredą. Wśród najbardziej nowoczesnych rozwiązań znajdują się jednak stojaki na plakaty z podświetleniem – to sprawia, że nasz plakat będzie widoczny dla każdego o każdej porze dnia i nocy.