You are currently viewing Litery 3D z różnych tworzyw

Litery 3D z różnych tworzyw

Nazwa firmy na elewacji budynku, zabawy tekst na ścianie salonu, czy hasło ,,Zapraszamy” przed restauracją – takie napisy można ułożyć z liter przestrzennych. Litery 3D niewątpliwie są bardziej atrakcyjne i widoczne niż litery płaskie, a ich cena wcale nie jest wysoka. Wszystko zależy od tego z jakiego materiału zostaną one stworzone i czy będą matowe, czy też z modułami ledowymi.

Przestrzenne litery reklamowe

 litery 3dJakie mogą być małe lub duże litery 3D w Warszawie? Do wnętrz wybierane są te wykonane z drewna. Ciemne postarzane drewno z widocznymi słojami wygląda luksusowo i ekskluzywnie. Z kolei drewno jasne nadaje pomieszczeniu przytulnego uroku. Napisy z drewnianych liter będą dekoracją sypialni, salonu, eleganckiej restauracji, czy butiki modowego. Warto celować w litery z drewna lakierowanego, dzięki czemu będą one delikatnie błyszczące i odbijające światło. Nie sprawdzą się one natomiast na zewnątrz budynku, bo drewno jest wrażliwe na działanie wilgoci i promieni UV. Druga opcja to litery metalowe. Szczotkowana lub gładka stal pasuje do nowoczesnych wnętrz, jak i można z niej robić napisy na elewację. Stalowe litery wykonane są zwykle z dosyć cienkiej blachy, w związku z tym można je albo zawieszać bezpośrednio na ścianie lub też na specjalnych dystansach – wtedy litery odstają kilka centymetrów od ściany. Trzecia opcja to litery z tworzywa sztucznego, takiego jak dibond. To zwykle litery z wbudowanymi modułami ledowymi, czyli z podświetleniem. Te są najgrubsze i najszersze.

 litery 3dLitery z podświetleniem stosuje się przede wszystkim na zewnątrz budynków. Widoczny, jasny, świecący napis ma przyciągnąć wzrok potencjalnego klienta i zachęcić go do wejścia do sklepu lub restauracji. Litery 3D można podświetlać od frontu, z boku, jak i od tyłu, tworząc efekt aureoli (halo). Żarówki ledowe dają mocne światło i do tego odznaczają się dużą żywotnością w związku z czym nie trzeba ich często wymieniać – może to być nawet raz na kilka lat. Warto wspomnieć, że litery 3D to nie tylko litery wiszące, ale i stojące. Tu też przodują litery z tworzywa z podświetleniem. Takie litery mogą mieć nawet metr wysokości. Często są wybierane jako dekoracje weselne czy okolicznościowe. Jak widać jest wiele rodzajów liter przestrzennych.

Napisy 3D wykonane z drewna, metalu czy dibondu, z podświetleniem lub bez, zawsze będą stanowiły ładną dekorację pomieszczenia lub całego budynku. Profesjonalny producent reklam z pewnością zaproponuje inwestorom przeróżne rodzaje liter w różnych barwach i wielkościach do wyboru.

Zobacz też https://www.reklama-witek.pl/