You are currently viewing Fotomagnesy i inne pomysły na prezent

Fotomagnesy i inne pomysły na prezent

Wybieranie prezentu jest rzeczą problematyczną. Nawet jeśli wybieramy prezent dla naszych najbliższych to nie zawsze udaje się nam dobrze trafić z podarunkiem. Jednak coraz częściej mamy do wyboru ciekawe oferty, jakie dają nam drukarnie cyfrowe. Dzięki nim możemy zaprojektować spersonalizowane gadżety, które na pewno spodobają się wielu osobom.

Fotomagnesy to dobry pomysł?

fotomagnesyNajpopularniejszy jest obecnie kubek ze zdjęciem. Jest to kubek o standardowych wymiarach i kształcie, choć drukarnie zaczynają wprowadzać nowe modele, żeby uatrakcyjnić swoja ofertę. Na takim kubku możemy umieścić nie tylko zdjęcie, ale możemy dodać do tego życzenia urodzinowe czy rocznicowe. Z pewnością taki kubek będzie wyjątkową pamiątką z takiej uroczystości. Jeśli kubki nas nie przekonują to możemy wybrać dobre fotomagnesy. Są one szczególnie dobrą opcją dla osób, które uwielbiają gotować i spędzają dużo czasu w kuchni. Dlaczego dla nich? Ponieważ takie fotomagensy najczęściej są przymocowane na drzwiach naszej lodówki, rzadziej kuchenki. Na magnesach można dodać nie tylko zdjęcia, ale tak samo jak w przypadku kubków, również dodatkowe napisy i grafikę. Możemy przykładowo wybrać jeden magnes ze zdjęciem, a drugi z życzeniami. Osoby zainteresowane gotowaniem na pewno będą zachwycone również magnesami ze zdjęciami czy grafikami jedzenia, czy z przepisami na popisowe dania. Jeśli osoba którą mamy obdarować nie przepada za gotowaniem, to możemy wybrać dla nich przypinki. Sprawdzą się one szczególnie dla osób młodych. Najpopularniejsze są przypinki fanowskie, czyli takie z logo czy nazwą ulubionego zespołu muzycznego. fotomagnesySą też zabawne przypinki z ciekawymi hasłami, czy obrazkami. Na pewno stanowią one dobry elementy stylu, czy ozdobę do torby. Jeśli nie wiemy czy dana osoba byłaby zainteresowana takimi prezentami ze zdjęciami, to lepiej jest wybrać gadżety z gotowymi grafikami czy napisami. Są wzory uniwersalne, które spodobają się każdemu. Często wybierane są torby zakupowe z nadrukami, które są wygodne i praktyczne. Takie torby chętnie wezmą zarówno osoby, które często wychodzą na zakupy i potrzebują dodatkowej torby, którą można łatwo złożyć i schować do kieszeni. Taka torba jest lekka i łatwa w przechowywaniu, do tego można ją wyprać w pralce razem z naszymi ubraniami.

Na pewno w drukarni cyfrowej wykonamy nie tylko nadruki nie tylko na kubkach, magnesach czy przypinkach, ale również na wspominanych torbach zakupowych. Z pewnością takie rozwiązania są dobrymi pomysłami na prezent dla naszych najbliższych na różne okazje.